IronSky

wtorek, 14 kwietnia 2015

Misja: PZZ Kozłów - z pokładu drona [12.04.2015]

Dziś bez zbędnego owijania w bawełnę - w minioną niedzielę [12.04.2015] udaliśmy się do Kozłowa - małej wsi, która leży ok. 65km na północ od Krakowa. Sama wieś zbyt ciekawa nie jest, ale na jej obrzeżach znajduje się duży kompleks opuszczonych budynków po byłym zakładzie zbożowym PZZ Kozłów. Z daleka największe wrażenie robią 40-metrowej wysokości silosy na zboże. Z bliska cały kompleks wydaje się jednak dużo bardziej tajemniczy, niepokojący, pociągający... Na jego zwiedzenie potrzeba by całego dnia. My mieliśmy zaledwie 1,5h więc wykorzystaliśmy nasz kopter do nagrania (chyba pierwszego i jedynego w sieci) filmu przedstawiającego byłe zakłady PZZ Kozłów z pokładu drona - lub "z lotu ptaka" jak kto woli ;). Zapraszamy na krótki 4,5-minutowy film-relację z tego miejsca. Pozdrawiamy!


A gdyby ktoś planował również wycieczkę w to miejsce to znajduje się ono tutaj:

5 komentarzy:

 1. Fajny pomysł na użycie drona :)
  widać że anteny i nadajniki na budynku nie wprowadzały zakłóceń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieliśmy małe obawy co do tych anten, ale na szczęście to GSM więc inna częstotliwość. Mimo wszystko z początku lataliśmy z dala od tych masztów i sprawdzaliśmy czy obraz FPV i link RC nie szwankują ;)

   Usuń
 2. Kurcze fajnie :)
  Rozumiem ,że to nie był QAV-250 z 600TVL ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kozłów jak Kozłowo a niedaleko Kozłowa są szklane domy stolarni w Łozbowie gdzie stoją bankowe młyny hut szkła w Zabrzu

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Nasze zdjęcia dronów:

Created with flickr badge.